Nové provedení výdejního místa Eisele

Modulární, flexibilní, všestranný, osvědčený  – to vše jsou atributy nového provedení  výdejního místo od Eisele s horním plněním.

Vzhledem k neustále rostoucím požadavkům na vrchní plnění kejdových cisteren představujeme renovovanou řadu modulárních výdejních míst FFS. Od této chvíle jsou FFS s průměry potrubí DN 150 a DN 200 k dispozici v obvyklé stabilní konstrukci. To znamená, že i velké cisterny lze plnit efektivně a pružně.

Obě varianty jsou modulární:
Výšku (4,00 m až 4,50 m) a vzdálenost (3,00 m až 3,75 m) lze zvolit variabilně v krocích po 25 cm. Eisele volitelně nabízí otočnou jednotku, která umožňuje otočení výložníku o 360 °. Výška FFS je hydraulicky nastavitelná pomocí kloubu s gumovým pouzdrem a lze ji ovládat pomocí hydrauliky traktoru, ručního čerpadla nebo jednotky s dálkovým ovládáním. K zakončení vývodu se používá hadice nebo dokovací trychtýř. Na přání je k dispozici teleskopický vývod nebo pevná verze s vývodem na hadici bez výškového nastavení.
Dokonalá sestava výdejního místa je kompletní jen společně se spolehlivým a výkonným čerpadlem Eisele v provedení – ponorná, vertikální nebo s rotačními písty.

Schématické zakreslení možného řešení technologie výdejního místa Eisele.