Tyčové míchadlo Eisele ESR 204

Výrobce míchadel a čerpadel Eisele rozšiřuje rozsáhlou řadu míchadel o tyčové míchadlo ESR 204, které bylo do produktové řady přidáno koncem roku 2020.

Jsme připraveni dodávat technologii pro moderní bioplynové stanice.  Rozšiřuje se tak komplexní nabídka míchací a čerpací techniky od jednoho výrobce.  Tyčová míchadla se již několik let používají v zařízeních na výrobu bioplynu v Německu, Rakousku a Švýcarsku a splňují ty nejvyšší požadavky, pokud jde o životnost, snadnou údržbu a výkon míchání.

ESR 204 je vybaven elektromotorem o výkonu 15 kW (schválený pro zónu ochrany proti výbuchu Ex-Zóna 2),  s max. 100 ot / min a vrtule o průměru 140 cm pro maximální tah a maximální výsledky míchání. S délkou hřídele 450 cm je možné míchadlo přizpůsobit nejrůznějším rozměrům fermentoru. Sklon lze nastavit mechanicky nebo hydraulicky. Centrální mazací systém trvale zásobuje všechna ložiska mazivem. Velká ložiska a vysoce odolné mechanické ucpávky zajišťují maximální životnost. ESR 204 je možné instalovat na strop nebo na stěnu fermentoru.

Pohon tyčové míchadlo Eisele ESR lze realizovat přes softstartér nebo frekvenční měnič. Náhradní díly jsou spolehlivě dodávány prostřednictvím společnosti Eisele a celosvětově existující sítě prodejních partnerů.